SSS

Görüş ve önerileriniz bizim için önemlidir. Eğer aşağıdaki açıklamada aklınıza takılan soruların cevaplarını bulmazsanız sitemizdeki iletişim formunu doldurmanı yeterli olacaktır. Size en kısa sürede mağazamız yetkili müşteri temsilcisi tarafından öncelikle aynı yolla geri dönelecek ve detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

1- Mücevher alımındaki garanti şartlarınız nelerdir?

Satın almış olduğunuz mücevher tarafınıza verilecek olan garanti sertifikasındaki şartlara uyulması halinde 5 yıl boyunca firmamızın değiştirme garantisi altındadır.

2- Eski mücevherlerimiz tamir, bakım ve temizliği firmanız tarafından yapılır mı?

Mağazamızdaki yetkili kişilerin tamiri, bakımı ve temizliği yapılacak ürünü görmesinin ardından size işlemin ne kadar süreceği ve fiyatı net bir şekilde bildirilecektir. Ayrıca dilediğiniz zaman firmamızdan almış olduğunuz ürünlerin temizleme ve cila işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.

3- Özel sipariş verebilir miyim?

Her türlü özel siparişiniz istediğin ayarda (14-18-22) ve renkte (yeşil-beyaz-kırmızı), altından ve 825 ayar gümüşten taşlı ve taşsız olarak el işçiliğiyle üretilmektedir.

4- Kullanmadığım altın ve mücevherlerimle ne yapabilirim?

Artık kullanmadığınız altın ve mücevherlerinizi atölyemizde kullanarak sizlere yeni ürünler yapabiliriz.

5- Satmakta olduğunuz saatlerin garanti şartları nelerdir?

Mağazamızda sadece orijinal İsviçre saatleri satılmakta olup satılan ürünler firmaların uluslararası servis ve garantisi altındadır.

6- Mağazanıza nasıl ulaşabilirim?

İstenildiğinde Fethiye bölgesindeki otellerden ve otellere ya da herhangi bir lokasyondan mağazamızı arayarak ücretsiz servisimizden faydalanabilirsiniz.

7- Çalışma saatlerinizi öğrenebilir miyim?

Mağazamız hafta sonları dahil saat 09:00 – 24:00 arası hizmet vermektedir.

8- Ürünleri adresime gönderebilir misiniz?

Sitemizdeki iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçmeniz halinde ürün gönderimiyle ilgili olarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

 9- Herhangi bir sorun yaşarsam sizinle nasıl irtibata geçmeliyim?

Şirketimizle ilgili sorun ve önerilerinizi şirket e-maillerini kullanarak ya da iletişim bölümünde formu doldurarak bildirebilirsiniz. Özel personel yazışmalarından şirketimiz sorumlu değildir.

© 2020 marmarisgoldcenter.com
tr_TR
en_US ru_RU tr_TR